Zprávy z FL č. 2/2019

V neděli 3. března od 15 do 17h odpoledne bude v tělocvičně TJ Slavoj karneval pro děti. Chystejte si masky.  Více viz FL str. 2.
 
Popeleční středou 6. března začne postní doba. Je to den přísného postu.
 
Od Popeleční středy 6. března do konce března uskutečníme v naší farnosti sbírku na dostavbu kostela na Lhotce, více viz FL str. 5.
 
Každý pátek v postní době se budeme modlit od 17.30h v kostele sv. Antonína křížovou cestu.
 
V pátek 8. března bude v kostele sv. Antonína celonoční adorace. Začne po večerní mši svaté (cca od 19h) a potrvá do soboty 9. března 7h ráno. V sakristii je připraven rozpis, nahlaste se, kterou hodinu přijdete.
 
V neděli 17. a 31. března od 17h budou v kostele sv. Antonína postní půlhodinky, postní hudba ve spojení s biblickými texty a duchovním slovem P. Pavla Semely. Více viz FL str. 5.
 
V sobotu 6. dubna od 9h bude v kostele sv. Klimenta postní duchovní obnova, zakončená mší svatou ve 12h.

  • V neděli 3. března od 15 do 17h odpoledne bude v tělocvičně TJ Slavoj karneval pro děti. Chystejte si masky.
     Více viz FL str. 2.
  • Popeleční středou 6. března začne postní doba. Je to den přísného postu.
  • Od Popeleční středy 6. března do konce března uskutečníme v naší farnosti sbírku na dostavbu kostela na Lhotce, více viz FL str. 5.
  • Každý pátek v postní době se budeme modlit od 17.30h v kostele sv. Antonína křížovou cestu.
  • V pátek 8. března bude v kostele sv. Antonína celonoční adorace. Začne po večerní mši svaté (cca od 19h) a potrvá do soboty 9. března 7h ráno. V sakristii je připraven rozpis, nahlaste se, kterou hodinu přijdete.
  • V neděli 17. a 31. března od 17h budou v kostele sv. Antonína postní půlhodinky, postní hudba ve spojení s biblickými texty a duchovním slovem P. Pavla Semely. Více viz FL str. 5.
  • V sobotu 6. dubna od 9h bude v kostele sv. Klimenta postní duchovní obnova, zakončená mší svatou ve 12h.