Společenství Živého růžence

 

Milí spolufarníci, společenství živého růžence distribuovalo nové rozpisy jednotlivých tajemství růžencových desátků k modlitbě svých členů pro období od 24. 3. 2019 do 16. 5. 2020 většinou e-mailovou cestou. Pro ty, kdo nemají možnost tisknout nebo internetové připojení, byly tyto rozpisy v tištěné podobě ponechány k vyzvednutí na jméno v sakristii kostela sv. Antonína Paduánského. Prosím tedy o jejich vyzvednutí ty, kteří tak ještě neučinili.

Naše pravidelná měsíční setkávání probíhají stále vždy druhé pondělí v měsíci po večerní mši svaté, tj. cca od 18:45hod na faře. Nejbližší naše setkání jsou plánována na 13. 5., 10. 6. a 9. 9. 2019. Na všechna setkání stejně jako k růžencové modlitbě jste všichni srdečně zváni.

Uvolnilo se několik míst v našich rozpisech, mate-li chuť se také zapojit, neváhejte na sebe ponechat kontakt v sakristii kostela, nebo přímo na e-mailu kostelecka7@seznam.cz či tel. 605 229 096.

Za společenství živého růžence s přáním požehnaného prožití Svatého týdne a blížících se velikonočních svátků

 Marie Kostelecká  

Noví zájemci, cítíte-li sounáležitost s farností sv. Antonína a můžete-li si denně (kdykoli a kdekoli) vyhradit pár minut pro modlitbu jednoho desátku růžence, neváhejte a připojte se k nám.
Jak to udělat? Stačí nechat na sebe kontakt v sakristii kostela sv. Antonína nebo na e-mailové adrese kostelecka7@seznam.cz nebo se dostavit na naše setkání do farních místností Dukelských hrdinů 54 (můžete přijít i naprosto nezávazně).

-mk-