Dětské roráty a přespávání na faře

Srdečně Vás zveme, přijďte si zazpívat Roráty spolu s vašimi dětmi. Mše sv. se zpěvem Rorátů se koná v sobotu 21. 12. 2019 od 7.30 v kostele sv. Klimenta v Kostelní ulici.

Generální zkouška pro děti, které zpívají a hrají, se bude konat v pátek 20. 12. v 17.00 v kostele sv. Klimenta, hudebníci se sejdou již v 16.30. Děti pak doprovodíme na faru, kde dostanou večeři, a bude pokračovat další program.

Ostatní děti (nezpěváci) mohou přicházet na faru od 18 hod, prosím již navečeřené. Cca od 18.30 hod budeme společně vyrábět lampičky na ranní cestu do kostela.

Praktické pokyny:

Věk dětí cca od 5 let výše, záleží na uvážení rodičů, zda dítě zvládne přespat samo v cizím prostředí.       U menších dětí uvítáme pomoc rodičů s výrobou lampičky. Je možnost také večer přijít vyrobit lampičku      a ráno se přidat k průvodu se světélky, který od fary vyjde v sobotu 21. 12. ráno cca v 7h.

S sebou:

  • celou kulatou krabičku od taveného sýra – na jednu lampičku budeme potřebovat obě její části
  • 20 Kč na materiál (třpytivé papíry, svíčky, drátky)
  • přezůvky
  • karimatku, spacák, polštářek, pyžamo, kartáček na zuby

Večer zajistíme pitný režim, ráno snídani – vánočku a kakao. Děti mohou přinést i trochu cukroví na sobotní posezení po mši sv., na které jste všichni srdečně zváni.

Velmi nám usnadní organizaci a zvláště nákupy, pokud budeme alespoň orientačně vědět, kolik dětí přijde. Proto prosím o nezávazné přihlášení stačí krátká SMS zpráva nebo email, kde uvedete svoje jméno a počet dětí, které na akci nezávazně přihlašujete, ideálně do 17. 12. Díky.

Míla Svobodová, 776 173673, milaterezka@seznam.cz