Co nás čeká na podzim

ZAŽÍT MĚSTO JINAK  (zazitmestojinak.cz)

Jako farnost jsme se letos připojili k těmto sousedským slavnostem, které se konají v sobotu 16.9. 2017. Ústřední téma letošních sousedských slavností je „Příběhy z naší čtvrti“. Náš program bude probíhat cca od 15:00 do 18:00 (zakončen mší svatou). Každá organizace bude mít před kostelem stánek, kde bude seznamovat účastníky se svými aktivitami. Dále bude před kostelem prostor pro neformální setkání sousedů (farníků) s občerstvením (na způsob nedělního agapé) a soutěže pro děti.

Program akce si prohlédněte zde:

 

FARNÍ POUŤ

V sobotu 7.10.2017 se uskuteční farní pouť do Waldsassenu (německé poutní místo, nedaleko Chebu). Autobus, který pojede přímo od kostela sv. Antonína, ještě není plně obsazen, takže ještě máte možnost se na pouť přihlásit. Hlaste se, prosím, v sakristii kostela sv. Antonína. Cena pouti vychází na 350,- Kč a platí se tamtéž.

 

FARNÍ PLES

Při organizaci letošního farního plesu jsme spojili síly s holešovickými Sokoly a uspořádáme ples společný. Bude se konat v sobotu 11.11. 2017 v holešovické sokolovně (Praha 7, U Studánky 2).